A A A

SITDEF 2011 PERU

2011.05.17

W dniach od 11 do 15 maja wzięliśmy udział w targach SITDEF 2011 w Peru. Targi te organizowane są w cyklu dwuletnim przez peruwiańskie Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Armię. Tegoroczna impreza organizowana była już po raz trzeci i zgromadziła wystawców z kilkudziesięciu krajów świata.


czytaj więcej

EUROPOLTECH 2011 W WARSZAWIE

2011.04.19

W dniach od 13 do 15 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2011. Te wysoce specjalistyczne targi odbywają  się w  cyklu  dwuletnim i  organizowane są w ścisłej  współpracy z Komendą  Główną Policji.


czytaj więcej

UROCZYSTE OTWARCIE WYDZIAŁU PRODUKCJI FOLII

2011.04.19

Dnia 12 kwietnia uruchomiliśmy nowy wydział, który zajmować się będzie produkcją folii z tworzyw sztucznych.Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie Pani Edyta Wiwatowska – Koordynator Zespołu Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Bydgoszczy, reprezentująca Prezydenta Bydgoszczy pana Rafała Bruskiego, Pan Edward Edmund Nowak – Prezes Zarządu Bumar Sp. z o. o. oraz Pan Tomasz Ptaszyński – Prezes Zarządu naszej Spółki.


czytaj więcej

SEMINARIUM NAUKOWO - TECHNICZNE

2011.03.18

Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” S.A. wspólnie z Wojskową Akademią Techniczną (WAT), przy udziale francuskiej firmy NEXTER MUNITIONS, zorganizowały w dniu 15 marca br. seminarium naukowo – techniczne pt. „Amunicja małowrażliwa”. Seminarium adresowane było do przedstawicieli Wojska Polskiego oraz osób i przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą problematyką rozwoju nowoczesnej amunicji.


czytaj więcej

PRESTIŻOWY TYTUŁ - JAKOŚĆ ROKU 2010

2011.03.10

Kolejny raz Kapituła konkursu promującego jakość wybrała laureatów godnych tytułu JAKOŚĆ ROKU. Gala Finałowa konkursu odbyła się w Chorzowie i zgromadziła ponad 200 gości. Wśród laureatów była również nasza firma, która otrzymała ten zaszczytny tytuł w kategorii produkt za takie wyroby jak:  Trotyl, Heksogen i Oktogen.


czytaj więcej