A A A

Ceryfikat Innowacyjności

2013.01.10

Już po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Polsce w rankingu Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN i Sieci Naukowej MSN tworzonym od 2004 roku. Pozycja rankingowa jest wynikiem oceny szeregu wskaźników m.in. oceny za innowacyjność rynkową i procesową, oceny za nakłady na działalność innowacyjną i oceny za kontrakty europejskie. W porównaniu z poprzednią edycją rankingu Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” S.A. awansowały o 73 pozycje.


czytaj więcej

"MECENAS BYDGOSKIEGO SPORTU"

2012.12.19

W dniu 18.12.2012, Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski uhonorował tytułem "Mecenasa Bydgoskiego Sportu" Pana Tomasz Ptaszyńskiego, Prezesa Zakładów Chemicznych "Nitro-Chem".


czytaj więcej

Konferencja „ Innowacja i synergia w Siłach Zbrojnych RP”.

2012.12.18

W dniach 11-12 grudnia w Centrum Kongresowym Opery Nova w Bydgoszczy odbyła się pierwsza konferencja naukowa Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych nt: „Innowacja i synergia w Siłach Zbrojnych RP”.


czytaj więcej

Obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii

2012.11.30

W dniach 29-30 listopada w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. J. Bema w Toruniu odbyły się obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii. Na zaproszenie Szefa Wojsk Rakietowych i Artylerii generała brygady Jarosława Wierzcholskiego odpowiedzieli m.in. Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak, wszyscy dowódcy polskich jednostek artyleryjskich i delegaci państw NATO.


czytaj więcej

Polsko - Jordańskie Forum Biznesu "Polska Bliżej 2012"

2012.11.20

W dniu, 11 listopada w stolicy Jordanii Ammanie odbyło się Polsko - Jordańskie Forum Biznesu "Polska Bliżej 2012". Tegoroczna edycja ukierunkowana została na pogłębienie polsko-jordańskiej współpracy w dziedzinie obronności.  W spotkaniu udział wzięło ponad 300 osób, m.in. polityków, przedstawicieli przemysłu obronnego i korpusu dyplomatycznego.


czytaj więcej