A A A

INTERPACK 2014 - Folie Triniflex® na największych światowych targach opakowaniowych

2014.06.12

Nasze uczestnictwo w Targach Interpack 2014 zakończyło się spodziewanym sukcesem dla marki Triniflex®. Zgodnie z oczekiwaniami  zainteresowaniem cieszyły się nasze flagowe produkty CPP, CPET, CPLA, w tym zaawansowane technologicznie folie wysokobarierowe  oraz ultracienkie folie polipropylenowe. Dziękujemy za wyrazy uznania.


czytaj więcej

Podziękowanie za współpracę z Narodowym Bankiem Polskim

2014.03.27

W dniu 24 marca 2014 r. otrzymaliśmy od Narodowego Banku Polskiego "Podziękowanie za współpracę i wkład w działalność badawczą prowadzoną przez NBP".


czytaj więcej

KONFERENCJA POŚWIĘCONA KOOPERACJI PRZEMYSŁOWEJ W RAMACH GRUPY WYSZEHRADZKIEJ+

2013.12.10

W dniu 25 listopada wzięliśmy udział w konferencji poświęconej kooperacji przemysłowej w ramach Grupy Wyszehradzkiej +. Konferencja została zorganizowana przez Polską Izbę Producentów na Rzecz Obronności Kraju oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.


czytaj więcej

DSEI 2013

2013.09.18

„Defence Security and Equipment International” to największa na świecie międzynarodowa wystawa gromadząca producentów, odbiorców i miłośników przemysłu obronnego odbywająca się co dwa lata w Londynie.  Co roku targi odwiedza ok. 1500 wystawców oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających.
W tym roku targi DSEI trwały od 10-13 września.


czytaj więcej

MSPO 2013

2013.09.18

W dniach 2-5 września na XXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach zaprezentowaliśmy zdolności Zakładów Chemicznych „Nitro-Chem” S.A. w zakresie produkcji szerokiej gamy materiałów wybuchowych dla potrzeb rynku cywilnego oraz odbiorców militarnych, jak również możliwości ich elaboracji. Tegoroczna edycja MSPO zgromadziła najważniejszych krajowych i zagranicznych producentów najnowocześniejszych technologii i produktów militarnych. W tym roku swoją ofertę przedstawiło  400 wystawców z ponad 20 krajów, m.in. z USA, Niemiec, Rosji, Francji, Izraela, Turcji, Czech i Brazylii.


czytaj więcej