A A A

NITRO-CHEM S.A. W PRASIE (RZECZPOSPOLITA)

2010.11.17

Zachęcamy do lektury artykułów na temat naszej firmy. Prosimy o rozwinięcie okna "czytaj więcej" i pobranie stosownego pliku.


czytaj więcej

XXVII MIĘDZYNARODOWY SALON TECHNIKI PAKOWANIA I LOGISTYKI W POZNANIU TAROPAK 2010

2010.09.17

TAROPAK to największe targi branży opakowaniowej i logistycznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Dwudziesta siódma edycja Salonu odbyła się w dniach 13 -16 września 2010 roku w Poznaniu. Po raz pierwszy w swojej ponad 60 – letniej historii nasza firma wzięła udział w tym wydarzeniu w charakterze wystawcy. Idea udziału w tego typu imprezie związana jest z budową na terenie naszego zakładu linii technologicznej do produkcji folii z tworzyw sztucznych, które znajdują szerokie zastosowanie m.in. w branży opakowań dla przemysłu spożywczego.


czytaj więcej

NAGRODA MINISTRA GOSPODARKI

2010.09.10

Tegoroczny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach był dla nas szczególny. Ostatniego dnia bowiem dokonywane jest uroczyste wręczenie tradycyjnych Defenderów – nagród MSPO, medali targowych i nagród specjalnych, w tym nagrody Prezydenta RP i nagrody Ministra Gospodarki. Miłym zaskoczeniem był fakt, iż to właśnie nasza firma została odczytana jako zdobywca tej ostatniej. Uroczystego wręczenia na ręce Prezesa Zarządu Pana Tomasza Ptaszyńskiego dokonał Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki – Dariusz Bogdan. Nagroda została przyznana w kategorii dla najlepszego eksportera sektora obronnego.


czytaj więcej

XVIII MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO W KIELCACH

2010.09.09

W dniach 06 -09.09.2010 odbyła się osiemnasta już edycja największej w Polsce wystawy przemysłu obronnego. Firma nasza, jak co rok wzięła udział w imprezie w charakterze wystawcy w ramach Dywizji Amunicyjnej Grupy BUMAR. Na targach mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej aktualnej oferty produktowej, jak również odbycia szeregu interesujących spotkań z aktualnymi i potencjalnymi kontrahentami. Hitem tegorocznego salonu był również „Polski Lekki Czołg” - Wóz Wsparcia Ogniowego na bazie polskiej platformy bojowej XXI wieku w całości opracowany przez polskie placówki naukowo badawcze i zakłady grupy BUMAR. MSPO zakończyliśmy bardzo miłym akcentem – specjalną nagrodą Ministra Gospodarki.


czytaj więcej

EUROSATORY 2010 W PARYŻU

2010.06.21

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w targach EUROSATORY. Impreza, która dla naszej branży jest jedną z najważniejszych na świecie organizowana jest co 2 lata naprzemiennie z targami DSEI w Londynie. W tym roku targi odbywały się w dniach14-18 czerwca i zgromadziły ponad 1300 wystawców z 54 krajów. Dla nas Eurosatory są doskonałą okazją do spotkań z aktualnymi i potencjalnymi klientami.


czytaj więcej