A A A

IDEX 2011 ABU DHABI

2011.03.01

W dniach 20 - 24.02.2011 w centrum wystawienniczym ADNEC w Abu Dhabi odbyła się 10 już edycja targów IDEX. Wśród ponad 900 wystawców z całego świata nie zabrakło również i naszej firmy, która wspólnie z Bumar Sp. z o.o. wystąpiła na targach w charakterze wystawcy.

Targi IDEX (The International Defence Exhibition and Conference) są największą wystawą przemysłu obronnego na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Tegoroczna edycja adresowana była do wszystkich rodzajów sił zbrojnych i zgromadziła tysiące zwiedzających.


czytaj więcej

NITRO-CHEM W PRASIE (RZECZPOSPOLITA)

2011.02.03Zachęcamy do lektury artykułu na temat naszej firmy opublikowanego w Rzeczpospolitej. Prosimy o rozwinięcie okna "czytaj więcej" i pobranie stosownego pliku.


czytaj więcej

NITRO-CHEM S.A. PRACODAWCĄ ROKU REGIONU KUJAWSKO - POMORSKIEGO !!!

2011.01.24

 Kolejny rok spółka „NITRO-CHEM” S.A. rozpoczęła bardzo miłym akcentem. W połowie stycznia dowiedzieliśmy się bowiem, iż nasza działalność na kujawsko – pomorskim rynku pracy została uhonorowana prestiżowym tytułem ”Pracodawca Roku Regionu Kujawsko – Pomorskiego 2010”. Tytuł ten został przyznany w drodze konkursowej, przez Kujawsko – Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców na podstawie analizy funkcjonowania Spółki w kilku ważnych obszarach.


czytaj więcej

III KONFERENCJA DNI PRZEMYSŁU 2010 WARSZAWA

2010.11.17

Już po raz trzeci w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie odbyła się organizowana przez MON konferencja pn. "DNI PRZEMYSŁU". Tegoroczna edycja dwudniowych obrad (16 - 17 listopada) zorganizowana została pod hasłem: „Współpraca wojska i przemysłu w procesie modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP". Konferencji patronował Podsekretarz Stanu ds. Uzbrojenia i Modernizacji MON. Wzorem roku ubiegłego głównym celem spotkania jest wymiana informacji pomiędzy wojskiem a przemysłem o tym, czego od krajowego przemysłu oczekuje wojsko i na ile polski przemysł obronny jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Nasi przedstawiciele, jak co roku,  byli obecni na sali obrad i wzięli udział w trzech panelach tematycznych.


czytaj więcej

IV INDODEFENCE 2010 JAKARTA INDONEZJA

2010.11.17

W dniach 10 - 13.11.2010 w stolicy Indonezji Jakarcie odbyły się targi przemysłu obronnego INDODEFENCE 2010 EXPO & FORUM. Targi te są największą tego typu imprezą w Indonezji i skupiają wystawców oferujących swoje produkty dla wojsk lądowych, sił powietrznych, marynarki wojennej i sił porządkowych. Tegoroczna - 4 edycja edycja zgromadziała ponad 400 wystawców z prawie 40 krajów świata i blisko 15 tys. zwiedzających. Na targach nie zabrakło również przedstawicieli naszej Spółki.


czytaj więcej