A A A

Kolejny rok wspomagamy bydgoskich siatkarzy

2015.10.15

„Nitro-Chem” strategicznym sponsorem bydgoskich siatkarzy. Umowę podpisano podczas konferencji prasowej przed rozpoczęciem siatkarskiego sezonu 2015/2016 w Bydgoszczy.

 

 

Umowę regulującą kolejny rok współpracy pomiędzy „Nitro-Chemem”, a „Łuczniczką” Bydgoszcz podpisali prezes Tomasz Ptaszyński oraz prokurent Janusz Zacniewski. Przedstawiciele klubu podkreślali zasługi, które dla bydgoskiej siatkówki położyła nasza spółka. Ta stała, wieloletnia współpraca zaowocowała nadaniem „Nitro-Chemowi” tytułu sponsora strategicznego.

 

 

Podczas uroczystości prezes Tomasz Ptaszyński powiedział:

„Z wielką przyjemnością od lat wspieramy bydgoską siatkówkę, podkreślam - bydgoską siatkówkę. Czujemy się związani z Bydgoszczą i chcemy wspierać bydgoski sport. Wybraliśmy siatkówkę jako tę najważniejszą dyscyplinę, którą wspieramy w osiąganiu jak najlepszych wyników. W tym roku na pewno mocno na nią liczymy, m.in. z powodu dziesięciolecia startów klubu w PlusLidze. 

Jednak „Nitro-Chem” to nie tylko siatkówka: wspieramy także utalentowaną młodzież na różnych szczeblach, dokładamy też swoją cegiełkę do różnych imprez i turniejów. Pomagamy także jednostkom medycznym, które również są niezbędne do osiągania wyników sportowych. Chcielibyśmy robić to dalej. Ważnym elementem wsparcia w rozwoju „Nitro-Chemu" i jego działalności biznesowej, są władze Bydgoszczy, zwłaszcza Pan Prezydent Rafał Bruski. Liczymy, że ze strony prezydenta będzie także przychylne spojrzenie na bydgoski przemysł, byśmy mogli Bydgoszcz rozwijać i promować, również sportowo”.

wstecz